Kwiaciarenka
O nas | Nasza Kwiaciarenka | Galeria | Kontakt

Dzięki wskazówkom Pani Małgorzaty nauczyłam się komponować bukiety i tworzyć pomysłowe dekoracje. Uzyskałam cenne porady, które wykorzystam podczas pielęgnacji i układania roślin. Profesjonalizm i zaangażowanie Prowadzącej inspirują do zgłębiania sztuki florystycznej oraz poszukiwania własnych pomysłów. Kurs przyniósł mi radość odkrywania i satysfakcję z pracy, a wszystko w bardzo przyjaznej atmosferze.
Dorota Wiśniowska

 

Byłyśmy na tym kursie w grupie 4 osobowej (zaleta tych kursów to właśnie małe grupy) i  wszystkie byłyśmy bardzo zadowolone, materiału do wykonywania kompozycji nigdy nam nie brakowało, pani  prowadząca bardzo miła i profesjonalna.
uczestniczki z Tarnowa i Brzeska

 

Kurs florystyczny u Pani Małgorzaty to najlepszy wybór spośród ofert wielu szkół florystycznych. Największą zaletą kursu jest nastawienie na zajęcia praktyczne od samego początku oraz połączenie obu stopni - podstawowego i zaawansowanego, dzięki czemu w krótkim czasie, ale profesjonalnie można nauczyć się niemal wszystkich niezbędnych technik florystycznych. Pani prowadząca jest niezwykle profesjonalną, rzetelną oraz miłą osobą, z chęcią udzielającą cennych rad i wskazówek. Pięć lat studiów nie dało mi tyle praktycznej wiedzy, co kilkudniowy kurs u Pani Małgorzaty. Serdecznie polecam wszystkim niezdecydowanym!
Katarzyna Szwiec

 

Opinia Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bystrej k/Gorlic